• En
  • ساعت : ۸:۷:۴۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 32
  • کد خبر : ۱۵۸۴۶۴
دوره آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و شناسایی روش های جاسازی در مرسولات برگزار شد

دوره آموزشی شناخت انواع مواد مخدر و شناسایی روش های جاسازی در مرسولات  برگزار شد

کارگاه آموزشی آشنائی با انواع مواد مخدر، شناسایی نحوه جاسازی در مرسولات پستی و نحوه استفاده بهینه از دستگاه ایکس‌ری در اداره کل پست استان خراسان رضوی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان خراسان رضوی همزمان با بیست و دوم دی ماه سال جاری کارگاه آموزشی آشنائی با انواع مواد مخدر، شناسایی نحوه جاسازی در مرسولات پستی و نحوه استفاده بهینه از دستگاه ایکس‌ری در اداره کل پست استان خراسان رضوی  با حضور سید احمد موسوی مدیر کل پست استان ،شریفی  مسئول حراست پست استان خراسان رضوی ،مسئولین حراست استانهای خراسان شمالی ، خراسان جنوبی و گلستان ،روسای نواحی وکارکنان باجه های خارجه و جمعی از اساتیدبرگزار شد .

سید احمد موسوی  مدیر کل پست استان خراسان رضوی گفت : این کارگاه در راستای آموزش و نیاز همکاران در خصوص کشف مواد مخدر در مرسولات پستی تشکیل شده است و باید متصدیان واحد های قبول نهایت دقت را در زمان قبول مرسولات  به عمل آورند .

دوره فوق با دعوت ازسروان حسینی ، رضایی و اسماعیلیان برگزار و حاضرین در جلسه با انواع مواد مخدر و شیوه های جاسازی این مواد آشناشدند .

در بخش نخست این کارگاه سروان حسینی با بیان این موضوع که تنوع مواد مخدر و نحوه ارسال و جاسازی آن‌ها بسیار گسترش یافته است گفت: هوشیاری و داشتن حساسیت بالا در زمان قبول مرسولات توسط کارکنان پست و کنترل آن‌ها در زمان ارسال به مقاصد مربوطه به ویژه خارج از کشور توسط متصدیان و  دستگاه ایکس‌ری می تواند از ارسال مواد مخدر  و کالای قاچاق از طریق پست جلوگیری کند.

سروان رضایی و سروان اسماعیلیان  نیز توضیحات لازم را در این کارگاه آموزشی ارائه دادند ، همچنین به  چهره‌شناسی افراد، شیوه‌های احتمالی در جاسازی محمولات پستی و  کنترل‌های هویتی در زمان قبول مرسولات پرداختند.

در ادامه طرز کار با دستگاه ایکس ری توسط سروان اسماعیلیان  به طور کامل آموزش داده شد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    آخرین بروزرسانی سایت : 1399/03/11 13:40
    V5.5.5.0